Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montér hydroterapeutických van pro psy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26317740756 | aktuálnost: 27.04.2024

SMAPRO design s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT E-MAILEM (zaslat životopis)
Náplň práce:
Sestavování dílů dle výkresové dokumentace (převážně plast a nerez)
Lepení sestav z PVC (trubky, hadice, šroubení, redukce, přechodky…)
Těsnění (pakování) závitových spojů (PVC, mosaz)
Lepení a silikonování skel do ocelového rámu
Sestavení a seřízení pásového dopravníku
Vrtání, řezání, broušení, lepení, nýtování, řezání závitů…
Požadujeme:
Manuální zručnost a preciznost - důraz na bezchybnou funkčnost i vzhled výrobku
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:
Dobré finanční ohodnocení včetně řady zaměstnaneckých benefitů
Čisté a klidné pracovní prostředíJednosměnný provoz
Individuální přístup ohledně pracovní doby
5 týdnů dovolené po zapracování

V případě zájmu zašlete životopis na:
dolezalova@smapro-design.com a volejte +420 723 930 641

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Dělnická 176, Dačice, 38001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy