Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montér/Elektromontér - jedna směna

referenční číslo: 51790 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na výrobu balících strojů, hledáme kandidáta, kterého by bavila práce se zajímavými stroji.
mechanická montáž strojů pokud máš zkušenosti z oboru elektro, dostaneš se i k dalším činnostem montáž rozvaděčů a rozvodů elektroinstalace spolupráce s kolegy napříč společností kontrola kvality

Požadujeme

zájem o obor minimálně vyučení v oboru elektro nebo strojírenství orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

práce v rodinné společnosti s přátelským kolektivem příspěvek na stravování týden dovolené navíc 13. plat moderní pracovní prostředí práce na jednu směnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika