Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník na jednu směnu - i s ubytováním (až 26.000 Kč)

referenční číslo: 54656 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zručné a spolehlivé pracovníky do našeho týmu, kteří se nebojí výzev a chtějí pracovat pouze na jednu směnu! Pokud máte smysl pro detail, rádi montujete a máte zkušenosti s jednoduchými zámečnickými činnostmi, pak jste tím pravým kandidátem, kterého hledáme! Tak posílejte životopis!

Náplň práce

  • Montování a sestavování vzduchotechnických jednotek dle plánku
  • Používání různých nástrojů (vrtáky, akušroubováky atd.)
  • Jednouché zámečnické práce
  • Práce dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • SOU/SŠ
  • Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
  • Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
  • Základní znalost technické dokumentace
  • Ochota práce i přesčas

Nabízíme

  • Mzda od 24500 Kč
  • Po třech měsících navýšení mzdy
  • Ubytování kousek od firmy
  • Čisté prostředí
  • Dotované stravování (oběd, večeře za cca 22 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné odměny
  • Penzijko
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Flexipassy
  • Svozový autobus z Břeclavy
  • Místo výkonu práce Hodonín

Mzda: 24 500 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba