Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník hydraulických systémů / opravář zemědělských strojů RANNÍ SMĚNA

referenční číslo: 52984 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Šanci dostanou i absolventi!
Montáž hydraulických systémů, zařízení a jednotlivých dílů během kompletace celého stroje dle hydraulických schémat Celková kontrola funkčnosti stroje.

Požadujeme

Min. vyučení v oboru montér strojů a zařízení, opravář zemědělských strojů apod. Výhodoupraxe. Kandidáta manuálně zručného, spolehlivého a pečlivého. Na tuto pozici uvítáme i absolventy.

Nabízíme

Jednosměnný provoz. Stravenky v hodnotě 120,- Kč. 25 dnů dovolené. Měsíční prémie až do výše 15%. Firemní stravování – bohatý výběr jídel a mnoho dalšího.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba