Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní technik IT

referenční číslo: 43972 | aktuálnost: 11.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do montážního týmu. Pojďte pracovat na zajímavých projektech jako je např. McDonald´s, kde se budete starat o kompletní ICT vybavení (od kabeláže až po menuboardy a samoobslužné kiosky). Pozice je vhodná pro Absolventy, ale i zkušené techniky.
Nemusíte mít rozsáhlé zkušenosti, rádi vás vše naučíme, ale ceníme si nadšení a proaktivity. Primárně budete instalovat IT infrastrukturu, pasivní prvky sítě a konfigurovat aktivní prvky. Každý den bude jiný, někdy budete součástí projektu otevření nové restaurace, jindy přechodu na digitální menuboardy nebo součástí velkých remodelů. Převážně se budete věnovat montážním a instalačním pracím, a to s nejnovějšími dostupnými technologiemi. Příprava a vyvazování strukturované kabeláže, kompletace racků v serverovnách nebo zapojování koncových zařízení (PC, monitory, tiskárny atd.). Zodpovědnost za logistickou a administrativní činnost se svěřenou technikou.

Požadujeme

manuální zručnost – zvládnout přišroubovat vrtačkou hmoždinku řp. sk. B – cestování v rámci regionu s kolegou základní znalost práce na pc- instalace aplikací

Nabízíme

5 týdnů dovolené 12. 000 Kč do Cafeterie každý rok stravenkový paušál, penzijní připojištění až 1.100Kč/měsíčně Flexibilní začátek/konec pracovní doby Budeme podporovat i další stránky rozvoje vaší osobnosti – soft skills školení i školení odborných dovedností a získávání certifikací slevy na pohonné hmoty, výhodné telefonní a datové tarify pro celou rodinu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl