Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní pracovník/pracovnice oken

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28160240721 | aktuálnost: 16.06.2024

Zuzana Kalábová

Upřesňující informace

Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kalábová, tel. 739 012 512 (volat Po-Pá 8:30-15:00 hod.), e-mail: zuzana.kalabova@gmail.com. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 hod. Pracoviště: práce v terénu - u zákazníka.
Požadujeme: soběstačnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost - zvedání těžkých břemen
Náplň práce: montáž oken, venkovní a vnitřní stínící techniky, zednické práce (zapravení špalet), manipulace s těžkými břemeny.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 201, Alojzov, 79804

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy