Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní pracovník - lehká práce i v sedě

referenční číslo: 54482 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy působící v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme nové kolegy na pozici Montážní pracovník. Lehká práce jak ve stoje, tak i v sedě. Možnost týdenních záloh.
montáž kabelových svazků dle výkresové dokumentace vypisování dokumentace dodržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

manuální zručnost - při pohovoru test zručnosti velice dobrý zrak, barvocitost ochota pracovat ve 3směnném režimu

Nabízíme

smlouvu na HPP docházkový bonus měsíční týmové prémie dle plnění cílů měsíční individuální prémie 13. plat vyplacený v zimě a létě stravenkový paušál za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc příspěvek na dojíždění při vzdálenosti nad 50 km čisté pracovní prostředí, práce i v sedě možnost týdenních záloh
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba