Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní práce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29363360724 | aktuálnost: 05.06.2024

Step TRUTNOV a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Montážní činnost spojená s výjezdy mimo firmu, zprovozňování, servis a opravy průmyslových kotelen, Instalační a opravárenské práce, práce ve výškách
Požadujeme:
SOŠ nebo SOU s výučním listem ve strojírenském oboru, platný certifikát svářeče dle EN 287-1 (ISO 9606-1) dle předpisu PED 97/23/E, metody: 135, 141, 111, 311, řidičský průkaz skupiny B, praxe 2 roky, odpovědnost, flexibilita a spolehlivost, důslednost, samostatnost, přesnost
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
- zvláštní odměny
- školení a další vzdělávání
- nástup možný ihned/dle dohody
Tel. kontakt možný v pracovní dny od 8.00 - 14.30 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné platný certifikát svářečeplatný certifikát svářeče, praxe 2 rokyPHP_EOL

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Horská 695, Trutnov, 54102

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity