Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník, volné víkendy

referenční číslo: 53298 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme montážní dělníky kteří budou mít na starosti samostatnou práci na přípravně hmot.
Přesun surovin na stanovená místa Odebírání vzorků surovin pro laboratorní účely Udržování funkčnosti a čistoty strojů Spolupráce s ostatními pracovníky daného úseku

Požadujeme

Výuční list ve strojírenském oboru

Nabízíme

Příplatky za práci v třísměnném provozu (8 hodinové směny, PO-PÁ). Samostatná a zodpovědná práce v plně automatizovaném provozu Pravidelná školení v oboru a možnosti dalšího vzdělávání 13. plat a garance růstu mzdy 5 týdnů dovolené Zaměstnanecké benefity v roční výši 15 900 Kč Příspěvek na dovolenou Penzijní a životní pojištění Pravidelné odměny za pracovní výročí a odměnu za životní výročí Dotované závodní stravování (výběr z několika jídel)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba