Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník na 2 směny - mimo automotive

referenční číslo: 54100 | aktuálnost: 07.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Nevadí Vám práce s tabletem ve dvousměnném režimu? Pak tu mám zajímavou pracovní nabídku.
montážní práce v čistém prostoru práce s výkresovou dokumentací práce s tabletem (návodky) ohýbání trubek dokončovací práce a vizuální kontrola kvality

Požadujeme

předchozí zkušenosti z výroby ochota pracovat s tabletem vyučení/SŠ - technický oboru výhodou ochota pracovat na dvě směny - ranní a odpolední

Nabízíme

nástupní mzda 138 Kč/hod. prémie 30 % prémie za mimořádné směny a výkonnost stravenky ve výši 140 Kč/odpracovaná směna možnost Multisport karty nebo Sodexo Cafeterie příspěvek na dopravu firemní akce práci ve skvělém kolektivu práci ve firmě mimo automotive dlouhodobou spolupráci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba