Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník, Karviná, přímo pod kmen, vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 5b32322da5ad954197658a82 | aktuálnost: 03.07.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro mezinárodní společnost specializující se na výrobu cyklistických komponentů hledáme fyzicky zdatné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NÁSTUP IHNED.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • nástupní mzda: 15000 Kč + 2000 Kč docházkový bonus + osobní ohodnocení 1500 Kč + zákonné příplatky
  • po skončení zkušební doby osobní ohodnocení až do výšky 2500 Kč
  • obědy za 1 Kč, v případě nočních směn stravenky v hodnotě 50 Kč
  • dovolená 25 dní
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • nepřetržitý provoz: 12hodinové směny
  • smlouva na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • nástup: IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletace součástek, práce na lince, finalizace výrobků
  • fyzicky náročná práce ve stoje

POŽADUJEME:

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Mzda: 18 500 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor CNC strojů, operátor výrobního bloku, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy