Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník/ice, čalouník/ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29244020751 | aktuálnost: 04.05.2024

EMAGRA, s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: do jednosměnného provozu přijmeme pracovníka montáže sedacího nábytku a nábytku. Jedná se o práci s ručním nářadím při montáži jednotlivých komponentů, balení a expedice. Další náplní je práce v čalounickém provozu při finálních pracích.
POŽADUJEME: pečlivost, manuální zručnost, zodpovědnost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, chuť učit se novým věcem, podpora a zaučení samozřejmostí.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování
KONTAKT: emailem, telefonicky 8-15 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B s praxíPHP_EOL

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Olomoucká 2128/26b, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy