Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník/dělnice - operátor/ka výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29083720782 | aktuálnost: 27.04.2024

Hitachi Astemo Czech, s.r.o.

Upřesňující informace

čtyřsměnný (nepřetržitý)provoz
Náplň práce:
-obsluha stacionárních strojů a zařízení
-práce se záznamovou dokumentací
Požadujeme:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
-ochota pracovat ve směnném provozu,
-zdravotní způsobilost
-praxe na obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody: Odměna za splnění pracovní doby, dovolená nad rámec zákoníku práce, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na dojíždění, 13.mzda, dotované stravování, výkonnostní bonus
kontakt: tel.: 778471633 po-pá 9,00-15,00 hod, e-mail: nicol.satalikova@hitachiastemo.com,

Směnný provoz: Čtyřsměnný provoz

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 60, Velemyšleves, 43801

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince