Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník/dělnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29295160703 | aktuálnost: 15.05.2024

LEIFHEIT s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky: pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, 3 směnný provoz.
Pracovní náplň: různorodé montážní práce produktů z plastu či kovu. Dále pak obsluha strojů vyrábějících plastové či kovové díly a jejich následná montáž.
KONTAKT: TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ NA TEL.: 383 411 420 nebo 725 730 657 v čase od 8.00 do 13.00 hod. v PO-PÁ, e-mail: personalni@leifheit-sro.cz

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 23 400 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sádlov 1300, Blatná, 38801

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Azylanty, Cizince