Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník/ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29205820793 | aktuálnost: 29.04.2024

Poličské strojírny a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: Montážní práce na bateriových pohonných systémech a pneu ovládacích systémech.
POŽADAVKY: Základní praxi ve strojírenství nebo obdobném oboru.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené za rok, 2 dny sick days, závodní stravování (vlastní kuchyň), příspěvek na
penzijní připojištění, výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky, příspěvek na dojíždění, pracovní poměr s výhledem na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky (pracovní dny 6 - 14 hod), e-mailem

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bořiny 1145, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity