Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělník

referenční číslo: 51630 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé zaměstnance do výrobní společnosti v Mostě pro automobilový průmysl. Smlouva na DPČ.
Vizuální kontrola kvality komponentů. Obsluha montážní linky. Obsluha paletového vozíku. Manipulace s břemeny. Administrativa. Práce ve stoje. Třísměnný provoz(Nelze pouze ranní směny!).

Požadujeme

Spolehlivost. Dochvilnost. Manuální zručnost. Zkušenosti v oblasti automotive výhodou, nikoliv podmínkou. Ochota docházet na třísměnný provoz. Flexibilita.

Nabízíme

Pracoviště přímo v Mostě. Mzda-138 Kč/h. Výkonnostní ohodnocení. Smlouva na DPČ.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda