Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník- 24.tis.Kč,celá ČR,volné víkendy,ubytování(Kat.)

referenční číslo: Kat. | aktuálnost: 24.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

Montáž dopravníků paletové techniky.

Požadujeme

Pracovní morálku, zodpovědnost. Práce je svou povahou vhodnější pro muže.

Nabízíme

▶️mzda 150 Kč/hod , t.j. od 24.000 Kč/měsíc za 160 hodin.
▶️možnost záloh už od začátku
▶️zajistíme ubytování nebo příspěvek na cestovné
▶️práce pouze v pracovních dnech (Po-Pá)
▶️možnost dobrovolných placených přesčasů
▶️práce ve stabilní firmě
▶️pracoviště Hranice na Moravě (dobré dopravní spojení)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hranice na Moravě,

Region: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: dělník, dělník ve výrobě, montér, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy, Cizince