Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník | 2 směny

referenční číslo: 53264 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného kandidáta do Liberce na montážní práce ve výrobě v čistém prostoru.
příprava trubek dle výkresové dokumentace (měření, ohýbání, řezání, ...), montáž komponentů a jejich zapojení, kontrola kvality dle montážní dokumentace a protokolů, vedení evidence postupů v elektronické podobě.

Požadujeme

SOU s vyučením, manuální zručnost (ideální zkušenosti s prací se dřevem nebo plasty), pečlivost a zodpovědnost, orientace ve výkresové dokumentaci - výhodou, nutná schopnost ovládat tablet a dotykové obrazovky.

Nabízíme

rodinný charakter firmy s individuálním přístupem, 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna), stravenky ve výši 140 Kč, příspěvek na dopravu, hrazenou Multisport kartu nebo Pluxee Cafeterie, přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO, rodinné benefity.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl