Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní dělníci s bonusy, 13 A 14 PLATEM

referenční číslo: 54636 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše společnost s dlouholetou tradicí a specializací na elektrické a konektorové systémy se sídlem v Kopřivnici hledá do týmu montážní děInice. Přidej se i ty k nám do týmu.
Montáž kabelových svazků Práce na lince Práce v sedě i ve stoje

Požadujeme

Znalost čtení v technické dokumentaci Pečlivost a manuální zručnost Základní vzdělání Práce v tří směnném provozu Pro uchazeče z UA a PL (musí se dorozumět jak slovem, tak písmem)

Nabízíme

Bonusy až 5000 kč Prémie až 1150 kč 13 a 14 plat Stravenky Mimořádný bonus až 1200 za nulovou absenci Pracovní doba – 37,5h/týden 20 dní dovolené, po odpracovaném roce 1 den dovolené navíc, až do výše 5 týdnů Příspěvek na dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl