Typ nabídky

Minimální mzda

Montáž svítidel - 1 směna

referenční číslo: 53221 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, která věří v kvalitu své práce, rozšiřuje své řady o nové kolegy / kolegyně na oddělení montáž svítidel.
Montáž světelného zařízení na dílně Provádění elektroinstalačních prací na zařízení Komunikace s kolegy

Požadujeme

Vyhláška 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice SOU v oboru elektro nebo jiném technickém zaměření

Nabízíme

Jednosměnný provoz (6:00 do 14:30) Nástup ihned Příspěvek na dopravu 60 Kč/den 116 Kč stravné Dovolená 25 dní
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika