Typ nabídky

Minimální mzda

Montáž fotovoltaických elektráren

referenční číslo: 44921 | aktuálnost: 05.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Montáž fotovoltaických elektráren na rodinné domy Zapojování rozvaděčů a uvádění do provozu Komunikace se zákazníky Práce v týmu s kolegy (tříčlenný tým na výjezdy)

Požadujeme

Platné oprávnění 50 (250/2021 Sb. min. §6) Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Kolegy, na které se můžete spolehnout, absolventům vše rádi ukážeme a naučíme Pracovní doba od 7:00 do 15:30 (případně podle práce a zakázek) S kolegy se scházíte ráno na pobočce na Borku, nebo podle domluvy Multisportkarta Příspěvek na stravné 72 Kč Příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika