Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistři údržby výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29086320770 | aktuálnost: 27.04.2024

ZF Electronics Klášterec s.r.o.

Upřesňující informace

V případě zájmu nás kontaktujte:
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 8:00 do 15:30 hod na tel.č. +420 704 849 720
- emailem na: nikola.strnadova@zf.com, zašlete strukturovaný životopis

Pracovní náplň:
- komplexní zajištění chodu svěřených linek z pohledu údržby výroby
- vedení týmu mechaniků seřizovačů
- řešení technických problémů a přestaveb linek, optimalizací a preventivních údržeb ve spolupráci s výrobou
- činnosti v personální oblasti - hodnocení pracovního výkonu, odměňování, proškolování podřízených
- reporting.

Požadujeme:
- SOU technického směru
- praxe jako vedoucí týmu, praxe z oblasti údržby
- platné osvědčení NV194/2022 Sb. /dřívější "Vyhláška 50" § 7
- PC dovednosti (MS Office, SAP nebo podobný systém)
- anglický jazyk (alespoň B1 - jednání v cizím jazyce).

Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené
- motivační plat (13. a 14. plat)
- dotované stravování
- čisté pracovní prostředí
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní program ZF pro zdraví.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Osvobozená 780, Klášterec nad Ohří, 43151

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity