Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby/Směnový vedoucí, super benefity #yWIt6

referenční číslo: 65c0b18e23ff396e198f6412 | aktuálnost: 06.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chtěl/a byste pracovat v přátelském a příjemném prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem a bavilo by Vás organizovat tým lidí na směně? Jste technicky zdatný? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovného Shift Leadera/vedoucího směny v sladké výrobě! Nabízíme možnost kariérního růstu a jiné zajímavé bonusy. Pozice je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
A co bude Vaším úkolem?:
- Řídit a organizovat pracovníky na směně (5 pracovníků)
- Zaškolovat zaměstnance
- Podílet se na výrobním provozu
- Kontrolovat BOZP
- Zodpovědnost za chod strojů

Požadujeme

- Zkušenost s vedením pracovníků
- Ochotu pracovat na 3 směny
- Technické vzdělání nebo praxi v oboru
- Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

- Navýšení mzdy po zkušební době
- Měsíční prémie až 5.000 Kč
- Kariérní růst
- Obědy zdarma
- 30 dní dovolené
- Občerstvení na pracovišti
- Prostředí menší rodinné firmy
- Pracovní oblečení
- Sladké odměny
- Firemní akce

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity