Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby - olomouc

referenční číslo: 19419 | aktuálnost: 19.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti a nebojíte se vzít do ruky šroubovák nebo svářečku? Chcete pracovat na jednu směnu, ale jste ochoten absolvovat půlroční zaškolení v provoze směnném?
Česká rodinná společnost na Olomoucku hledá Mistra do svých řad. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes.

MISTR VÝROBY - OLOMOUC

Náplň práce

- řízení a motivace týmu zaměstnanců
- dohled na bezproblémový chod linky
- řešení problémů linky (drobné opravy)
- objednávky materiálu, komunikace s dodavateli

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického zaměření
- praxi na pozici Mistra ve výrobní společnosti
- manuální zručnost (opravy, svařování)
- znalost mechaniky a pneumatiky velkou výhodou
- ochotu absolvovat půlroční proces zaškolení v nepřetržitém provoze
- flexibilitu a odpovědnost

Nabízíme

- práci v zavedené české společnosti s tradicí
- výkonostní bonusy
- příspěvky na stravování
- telefon a notebook i k soukromým účelům
- automobil i k osobnímu účelům (po zaškolení)
- po půlročním zaškolení práce na jednu směnu
- Místo výkonu práce: Olomouc

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba