Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby na jednu směnu (35-50.000 Kč)

referenční číslo: 55483 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenost s vedením pracovníků a rozumíte CNC strojům? Chcete pracovat pouze na jednu směnu? Dejte mi o sobě vědět a pošlete životopis!

Náplň práce

  • Řízení a organizace práce cca 100 pracovníků - seřizovačů
  • Odpovědnost za zpracování a vyhodnocování
    výrobního plánu (roční měsíční, denní)
  • Příprava a koordinace zásobování materiálem
  • Kontrola technologické kázně, EMS, BOZP
  • Hodnocení a motivace pracovníků
  • Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě.
  • Pravidelná školení zaměstnanců

Požadujeme

  • Praxe ze strojírenské společnosti
  • Praxe s CNC stroji
  • Schopnost organizace času a efektivní komunikace
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Práce pouze na jednu směnu
  • Výkonnostní příplatek
  • 13. mzdu
  • 28 dnů volna
  • Dotované stravování a jídelnu v prostorách firmy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Program benefitů Cafeterie

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba