Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr výroby na 2 směny | frýdecko-místecko

referenční číslo: 53445 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme manuálně zručného kandidáta/kandidátku na pozici mistra výroby. Těšit se můžete na rozmanitou výrobu, kde se potkáte s různými technologiemi a zajímavým produktem! Odměnou vám budou měsíční bonusy a další benefity.
Řízení a koordinace výroby na své směně (spolu s předáky) Dodržování technologických a pracovních postupů Evidence a hlídání KPIs: produktivity, efektivity, BOZP, pracovní doby a docházky zaměstnanců Odpovědnost za plnění termínů zakázek Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme

Vzdělání nejlépe strojírenského zaměření Orientace ve výkresové dokumentaci Praxi na podobné pozici ve strojírenství/výrobě minimálně 3 roky Řidičský průkaz skupiny B Ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

Mzda + prémie až 20% 25 dní dovolené Příspěvek na sportivní aktivity - Multisport karta Čisté prostředí nové budovy Dotované stravování Příspěvek na penzijní připojištění (po půl roce) Odměna za doporučení nového zaměstnance Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinu Odměny při životním a pracovním jubileu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl