Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Supervizor výroby | pěkné benefity

referenční číslo: 54590 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme zapáleného mistra výroby, který povede stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže předat nejenom zkušenosti, ale také dobrou náladu a dávku motivace. Pokud máte zkušenosti s vedením většího počtu pracovníků ve výrobní společnosti a hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám může nabídnout mimo jiné řadu benefitů, dejte nám o sobě vědet!
vedení, motivace a řízení rozvoje pracovního týmu na přiděleném úseku koordinace činností pracovního týmu, včetně dohlížení nad zavedenými procesy a standarty zajištění dohledu na bezpečnost práce a efektivního využití pracovníků dohled na průběh výroby a řešení případných problémů vedení docházky, hodnocení zaměstnanců

Požadujeme

praxe na obdobné pozici ochota pracovat ve třísměnném režimu (volné víkendy) silně rozvinuté organizační a komunikační schopnosti spolehlivost, samostatnost znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

týden dovolené navíc bonusy ke mzdě při splnění docházky příspěvek na stravování služební telefon a notebook příspěvek na penzijko příspěvek na volnočasové aktivity věrností bonusy roční bonusy motivační finanční ohodnocení na základě zkušeností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl