Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby

referenční číslo: 53285 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Obsazujeme pozici mistra výroby na nové pracoviště vybavené moderní technologií v blízkosti Českých Budějovic.
komunikace s odděleními napříč výrobou dohled nad plynulým chodem výroby vedení týmu pracovníků (kontrola docházky, přidělování pracovníků, motivace a hodnocení)

Požadujeme

výuční list (ideálně technického zaměření) uživatelská znalost práce na PC organizační a komunikační schopnosti ochota pracovat ve směnném provozu praxe na obdobné pozici

Nabízíme

mzda 35 - 40 000 Kč osobní ohodnocení 15% příplatky za směnnost nad rámec zákona 13. plat a garance každoročního růstu mzdy 5 týdnů dovolené příspěvky na penzijní a životní pojištění dotované závodní stravování nástup do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl