Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby

referenční číslo: 8-21-283607/JD | aktuálnost: 23.07.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsi technický typ, co se vyzná v elektro, máš zkušenosti s vedením lidí a chybí Ti přátelský kolektiv? Pojď k nám dělat mistra výroby!
Co bude náplní práce mistra:

  • vést a motivovat svůj tým
  • zajišťovat výrobní požadavky na směně
  • kontrolovat kvalitu
  • nastavovat a kontrolovat stroje a zařízení, včetně přestaveb výroby
  • kontrolovat dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme

Mistr výroby, který nám padne jako ulitý, by měl mít:

  • technické vzdělání, nejlépe v oboru elektro
  • praxi z výrobní společnosti alespoň 2 roky, praxe z automotive bude velké plus
  • schopnost vést a motivovat tým
  • manuální zručnost
  • znalost BOZP
  • zodpovědnost, samostatnost

Pracujeme ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

Benefity: * roční bonusy * stravenky * příspěvek na penzijní spoření * výuka německého/ anglického jazyka zdarma Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Mzda: 23 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství