Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr ve výrobě

referenční číslo: 53188 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zodpovědný, máte přirozenou autoritu a baví Vás dynamická práce ve výrobě? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude vést skupinu pracovníků montáže. Budete nést zodpovědnost za plnění výrobního plánu a kvalitu výrobků. Vaším úkolem bude zajistit bezpečnost na pracovišti a dodržování opatření, také školení nováčků a kontrola docházky.

Požadujeme

Zkušenost na vedoucí pozici ve výrobě.
Schopnost pracovat se základními počítačovými programy.
Zájem o řízení výrobního procesu a osvojování jeho principů.
Spolehlivost, samostatnost a odolnost vůči proměnlivému pracovnímu prostředí.
Ochotu pracovat v třísměnném provozu - ve výrobní firmě by to už asi jinak ani nešlo.

Nabízíme

Spoustu finančních benefitů: - náborový příspěvek vyplacený hned po zkušební době, - 13. plat, - příspěvek na dopravu až 1500 Kč měsíčně, - příspěvek na penzijní připojištění, - dotované závodní stravování, - bonusy do systému Cafeterie, které využijete na volnočasové aktivity nebo třeba v lékárně. Dovolenou navíc, ať si během roku máte čas pořádně odpočinout. Nadstandardní péči o Vaše zdraví vč. příspěvku. Možnost osobního i kariérního růstu díky průběžnému vzdělávání a školení. Firemní akce a události pro Vás a rodinné příslušníky.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl