Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr ve výrobě - 1 směna

referenční číslo: 52645 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste strojař a vyznáte se v technologii obrábění kovů? Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobní sféře? Nebojíte se převzít zodpovědnost a jste rozeným lídrem? Pro strojírenskou společnost hledám nového kolegu, který převezme zodpovědnost za úsek obrobny a bude pravou rukou vedoucímu výroby. Náplň práce: řízení pracovníků obrobny a údržby (celkem cca 35 lidí) organizování prací, její rozdělení mezi podřízené zodpovědnost za dodržování výrobnách plánů a technologických postupů lean management spolupráce při náběhu nových projektů řízení a motivace podřízených (docházka, mzdy, školení atd.)

Požadujeme

SŠ/SOU vzdělání (strojní) znalost technologie obrábění zkušenosti s vedením výrobního týmu dobrá orientace ve výkresech spolehlivost a vůdčí schopnosti řp. B

Nabízíme

stabilní zaměstnání v úspěšné firmě práci na 1 směnu rodinnou atmosféru na pracovišti 25 dnů dovolené závodní stravování kompletně hrazené příspěvek na penzijko možnost dalšího růstu a rozvoje Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl