Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr údržby na 1 směnu (32-36.000 KČ)

referenční číslo: 43893 | aktuálnost: 27.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s údržbou strojírenských strojů a praxi na obdobné pozici? Motivace a vedení týmu Vám je blízké? ANO? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: MISTR ÚDRŽBY NA 1 SMĚNU (32-36.000 KČ)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za údržbu a opravy strojů a zařízení výrobní linky
  • Vedení a motivace spolupracovníků
  • Spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenost s technickou a výkresovou dokumentací
  • Být týmový hráč a motivovat svůj tým!
  • Komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Práce na 1 směnu
  • Stravenkový paušál
  • Pestré odměny
  • Bonusy
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu: Olomouc

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl