Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr slévárny | Ostrava | nástup ihned

referenční číslo: 54330 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se architektem výrobních procesů a vedoucí postavou našeho výrobního týmu jako Mistr Slévárny! Pokud máte vášeň pro vedení týmu, řešení komplexních úkolů a chcete se podílet na výrobě špičkových automobilových součástek
Vedení týmu a koordinace pracovních procesů. Řízení a rozdělování úkolů na směně. Řešení problémů a zajištění bezpečnosti na pracovišti. Reporting výsledků Práce s interním systémem a základní znalost AJ.

Požadujeme

Zkušenost s vedením týmu, ideálně v oboru slévárny. Technické vzdělání na střední nebo vysoké úrovni. Schopnost komunikace a organizační dovednosti. Flexibilita a ochota pracovat v nepřetržitém provozu. Znalost práce s PC.

Nabízíme

Týden dovolené navíc Moderní pracovní prostředí a nejnovější technologie. Pravidelné měsíční prémie až 10 % ze základní mzdy + prémie pro mistry za svěřený tým Docházkový bonus až 2 000 Kč měsíčně. Dotované stravování Příspěvek na dopravu. Multisport karta Penzijní připojištění A další...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (50)