Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr skladu (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 50969 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Umíte lidi motivovat a jste pro ně přirozenou autoritou? Potom jste ti praví, koho hledáme. Zašlete nám svůj životopis a staňte se naší součástí.

Mezinárodní společnost přijme nového kolegu na pozici: MISTR SKLADU (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad naskladněním a vyskladněním materiálu, nastavování procesů
  • Vedení skladového hospodářství, dohled nad chodem skladu
  • Provádění inventur skladu
  • Spolupráce s výrobou
  • Vedení a motivování týmu, organizace práce

Požadujeme

  • Praxi na podobné pozice z výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením lidí
  • AJ výhodou
  • VZV výhodou
  • Znalost metod skladování
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika