Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr – silniční stavby (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 41481 | aktuálnost: 04.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání ve stavebním oboru a zkušenosti se silničními stavbami? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí skvělé společnosti na pozici:

MISTR – SILNIČNÍ STAVBY (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení zakázek převážně v oblasti monolitických konstrukcí
  • Zodpovědnost organizaci pracovníků na stavbách
  • Kontrola dodržování pracovních postupů, norem a BOZP
  • Kooperace se stavbyvedoucím

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti s dopravními stavbami
  • Orientaci ve stavebních zákonech a BOZP na stavbách
  • Zájem se dále rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky Flexi pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Vzdělávání a rozvojové školení
  • Zlevněné mobilní tarify u smluvených partnerů
  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj
  • Nástup možný: IHNED

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura