Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr šicí / čalounické dílny

referenční číslo: 53010 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta/kandidátku, který má zkušenosti s čalounictvím / textilním průmyslem. Pokud jste již vedl/a týmy, ozvěte se mi. Čeká vás zajímavá pozice ve středně velké firmě se zajímavými benefity, produktem a přátelskou atmosférou.
odpovědnost za vedení týmu šiček odpovědnost za plnění plánu, za vyrobené čalouněné díly evidence normohodin jednotlivých zakázek, evidenci zmetků dodržování technologických a pracovních postupů

Požadujeme

zkušenosti z textilního průmyslu praxe z vedoucí pozice, zkušenosti s vedením týmu organizační schopnosti, schopnost plánovát znalost MS Office, práce s PC proaktivita

Nabízíme

fixní hodinová mzda + variabilní měsíční bonus příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování příspěvek na Multisport kartu 5 týdnů dovolené zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu moderní a čisté pracoviště přátelský kolektiv možnost vzdělávání a osobního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair