Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr servisu - Praha západ

referenční číslo: 51791 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá komplexními logistickými službami, hledám mistra servisu, který by měl na starosti vedení 15 zaměstnanců. Místo výkonu práce: 6 km od Zličína.
organizace práce a řízení cca 15 zaměstnanců (automechanici a elektrikáři) podílení se na rozvoji, hodnocení, náboru a zaškolení zaměstnanců zajišťování činností spojených se servisem a prodejem náhradních dílů tvorba rozpočtů pro dané oddělení a reportování výsledků svěřeného úseku péče o stávající zákazníky a získávání zákazníků nových vedení skladu s náhradními díly zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a předpisů

Požadujeme

praxe s vedením lidí zkušenosti z oblasti servisu aut, karavanů, dodávek nebo nákladních vozů ochota cestovat Řp sk. B pokročilou znalost MS Office komunikativnost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly

Nabízíme

Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá Kvalitně vybavené pracovní prostředí Pracovní doba od pondělí do pátku Zkušený a přátelský mikro kolektiv Multisport kartu Jazykové kurzy a odborná školení Příspěvek na penzijní pojištění Výhodné mobilní tarify od společnosti T – Mobile Slevy na divadelní představení, wellness pobyty, Datart Místo výkonu práce: 6 km od Zličína.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba