Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr obrobny

referenční číslo: 52802 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici mistra obrobny.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.
Koordinace, motivace a hodnocení pracovníků na směně Kontrola dodržování BOZP Zajištění pravidelné údržby strojního vybavení Kontrola a evidence pracovní docházky

Požadujeme

Strojní vzdělání, zkušenosti z obdobné pozice Znalost problematiky obrábění podmínkou Uživatelská znalost MS Office, Helios výhodou Ochota pracovat na tři směny

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na dojíždění Možnost kariérního růstu Roční odměny Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Stravenky/závodní stravování Možnost Multisport karty
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl