Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr montáží výtahů (45-48.000 Kč)

referenční číslo: 34789 | aktuálnost: 30.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte prokazatelnou praxi s montáží výtahové techniky? Jste odpovědný člověk s přirozenou autoritou? Chcete pracovat pro špičku v oboru a využívat nejmodernější technologie? Nevadí Vám cestovat za zákazníky a chcete vést tým? Jste otevřený novým pracovním nabídkám?

Zašlete nám svůj životopis!

Špičková firma ve svém oboru přijme do svých řad posilu na pozici:

MISTR MONTÁŽÍ VÝTAHŮ (45-48.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení menšího týmu techniků a montérů
  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací
  • Spolupráce s dodavateli ostatních prací a klienty
  • Montáž výtahů podle metod společnosti

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VŠ elektro
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 výhodou
  • Praxi v oblasti výtahové techniky
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + 3 Sick days
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Příspěvky na stravování a penzijní nebo životní připojištění
  • Systém cafeterie a příspěvek na sport / relax
  • Mobilní telefon a notebook
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Nástup ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce: Liberecko

Mzda: 45 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl