Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr/mistrová výroby s NJ - jedna směny, benefity #nmfsv

referenční číslo: 65fc1b7639954a446b2b5902 | aktuálnost: 20.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pokud máte technické vzdělání a zkušenosti s provozními nástroji, a navíc ovládáte německý jazyk, pak je tato pozice právě pro vás! Připojte se k nám a buďte klíčovým hráčem ve zlepšování našich výrobních procesů a dosahování společného úspěchu.
Náplň práce:
- řízení, hodnocení, motivace svého oddělení
- spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
- zodpovědnost za údržbu a dokumentaci nástrojů

Požadujeme

- aktivní znalost NJ
- znalost technických procesů

Nabízíme

- dovolená navíc
- jednosměnný provoz
- příspěvek na stravování
- příspěvek na důchodové připojištění
- vzdělávací kurzy
- osobní a kariérní růst

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity