Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr - lakovna (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 44196 | aktuálnost: 18.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z pozice mistra a znalosti ohledně práškové lakovny? Jste komunikativní a dokážete koordinovat tým o větším počtu lidí? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Česká společnost působící ve strojírenství obsazuje pozici: MISTR - LAKOVNA (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Dodržování výrobního plánu
  • Kotrola dodržování výrobních postupů
  • Plánování směn
  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Návrhy na odměňování podřízených
  • Podílení se na zlepšování procesů ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na stejné nebo obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalosti a praktické zkušenosti s práškovou lakovnou - PODMÍNKOU
  • Praktické zkušenosti s obráběním - výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Perfektní znalost Ms Office (Word, Excel)
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí, přirozenou autoritu

Nabízíme

  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy/prémie
  • Firemní akce a školení
  • Rozjezd nové haly
  • Místo výkonu práce: Žatec

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba