Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr

referenční číslo: 6-18-396904 | aktuálnost: 11.08.2023

Grafton Recruitment Praha

Mistr

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením týmu? Rád pracuješ s lidmi a práci mistra už jsi někdy dělal?

Pak koukni na naší nabídku na pozici MISTR.

Hledáme totiž šikovného kolegu pro náš do našeho týmu.

Tvojí náplní práce bude:
- vedení menší skupiny lidí zodpovědnost za plnění výrobního plánu, včetně kvality výrobků
- zavádění a dodržování nápravných opatření
- zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
- odborné školení podřízených
- práce s docházkovým systémem
- práce ve směnném provozu

Požadujeme

- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- znalost systému SAP výhodou
- znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…) výhodou
- přirozená autorita, spolehlivost, samostatnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. mzda
- příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč
- příplatek na dojíždění ve výši 1500,- Kč
- možnost využití krytého bazénu v Jihlavě 1x týdně
- penzijní připojištění ve výši 3% z vyměřovacího základu sociálního pojištění po roce trvání pracovního poměru

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jihlava, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné