Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr energetiky | pouze ranní směny

referenční číslo: 53194 | aktuálnost: 10.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské společnosti přijmeme posilu na pozici mistra oddělení energetiky, který by řídil devítičlenný tým plynařů, elektrikářů a instalatérů.
Koordinace devítičlenného týmu, který se stará o energetiku - elektro, voda, stlačený vzduch, plyny Budete plánovat údržbu energetických zařízení Ponesete zodpovědnost za technický stav energetických zařízení a budete navrhovat potřebné opravy Budete sbírat data týkající se spotřeby energií a na jejich základě budete navrhovat možné úspory

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru elektro Znalost procesů v oblasti energetiky ve výrobní společnosti Vyhlášku 50/1978 Sb., §6 a vyšší (NV 194/2022 Sb.) Znalost příslušné legislativy a norem Schopnost vést tým lidí

Nabízíme

5 týdnů dovolené Závodní stravování - jeden oběd stojí 42 Kč Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce Benefitní program Benefit plus po 1. roce Vánoční dárky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl