Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr do výroby - obrobna (72.000-85.000 KČ) | jedna směna!

referenční číslo: 56027 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a nebojíte se zodpovědnosti? Chcete stabilní práci ve které budete pracovat pouze jednu směnu? Máte rád organizaci a práce mistra vás baví? Pošlete nám váš životopis, možná hledáme právě vás!

Náplň práce

  • Koordinace výroby dle výrobních plánů
  • Dodržování technologických postupů, BOZP
  • Kontrola a zajišťování kvalitní výroby
  • Vedení pracovního týmu cca 25 osob
  • Zaškolování nových kolegů
  • Programování fréz a soustruhů, práce na CNC mašinách
  • Plánování směn a obsazení pracovišť
  • Zavádění a kontrola dodržování 5S
  • Nastavení výrobních standardů

Požadujeme

  • Minimálně vyučení ve strojírenském oboru
  • Zkušenosti a praxe na pozici frézaře/soustružníka
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Schopnost práce s PC a s programy Heidenheim / Sinumeric / a podobně
  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost organizace a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 72.000 Kč
  • Práce na JEDNU SMĚNU
  • 20 dnů dovolené
  • Zajímavá a stabilní práce
  • Osobní ohodnocení a prémie
  • Příspěvky na stravování, na dopravu
  • Nový telefon pro soukromé účely
  • Firemní vzdělávací programy a školení
  • Místo výkonu: Rosice

Mzda: 72 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství