Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr do strojírenské výroby - ranní směna

referenční číslo: 45148 | aktuálnost: 15.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Lákává Vás ranní směna?! Podmínkou u kandidáta je znalost technických/ strojírenských výkresů, praxe ideálně od soustružníka/obráběče kov, který se postupně vypracoval do pozice Mistra výroby, s vedením týmu (alespoň do 10 lidí).
Vedení kolektivu 10 – 15 pracovníků Přidělování pracovních úkolů dle jednotlivých zakázek a následná kontrola Nastavování parametrů výroby dle zadaných požadavků konstruktéra a koordinátora výroby Zodpovědnost za dodržování technologických postupů Evidence a kontrola docházky pracovníků

Požadujeme

Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření, orientace v technické dokumentaci Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu na pozici Mistr v oblasti strojírenské výroby alespoň 5 let Silná osobnost, Leader, který umí podpořit ve výkonu, motivovat apod.

Nabízíme

Zázemí zavedené strojírenské společnosti zakázkové výroby Práce na ranní směnu Příspěvek na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba