Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr cnckařů (40 - 50 000 Kč)

referenční číslo: 55014 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Zvládáte techniku a máte zkušenosti se stroji CNC? Máte za sebou úspěšné vedení týmu ve strojírenství? Bez problémů přijmete výzvu práce ve 2 směnách? Jste mistry komunikace s organizačními schopnostmi? Pokud ano, právě Vás hledáme!

Náplň práce

  • Řízení týmu v oblasti CNC strojů
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu v souladu s výrobním plánem
  • Monitorování a dodržování výrobních postupů pro CNC stroje
  • Zajišťování oprav CNC strojů
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Znalost CNC strojů
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní/odpolední) 8 hodin

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Možnosti profesního růstu, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Stabilní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Praha - Vojkovice

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství