Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mísič jemného pečiva

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27957620719 | aktuálnost: 02.05.2024

LAPEK, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
o přebírka surovin na denní výrobu z hlavního skladu
o navážení a natavení hmotnosti surovin dle výrobního příkazu
o míchání, mísení těsta a průběžná kontrola dávkování surovin dle technologických postupů
o předání těsta k dalšímu zpracování a průběžná spolupráce s ostatními kolegy na navazujících
pracovištích
o čištění strojů a zařízení, úklid a sanitace
Požadujeme znalost českého jazyka

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žižkova 1923/111, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince

LAPEK, a.s.