Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Míchač koření, 2 směny

referenční číslo: 53646 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte rozmanitou práci ve výrobě? Láká vás svět koření? Chcete mít jistotu zaměstnání? Pak jste náš člověk!
Vašim hlavním úkolem bude navažovat, vychystávat a míchat rozmanité koření a směsi dle přesných receptů k tomu budete používat čtečky čárových kódů, dotykové terminály. Budete pracovat ve světě aromatických látek a ke své práci budete používat čtečky čárových kódů, či dotykové terminály, které vám práci usnadní. Čisté a hygienické prostředí je pro nás základem, a proto je nutné důkladně čistit stroje i pracovní náčiní. Abychom vám zajistili co nejlepší možný start, přidělíme vám trenéra, který vám pomůže s adaptací a seznámí vás se všemi postupy. Zároveň bude k dispozici pro jakékoliv dotazy či podporu.

Požadujeme

Tato pozice je určena pro ty, kteří zvládají vysokou fyzickou zátěž. Pokud jste alespoň vyučen, máte výhodu. Stačí ale mít alespoň základní znalost práce na PCa odhodlání se naučit nové věci. Vaše práce má zásadní vliv na výsledek, proto hledáme zodpovědné a pečlivé

Nabízíme

Důkladné proškolení, vše Vám ukážeme, naučíme. Pracovní oděv. Příjemný kolektiv Dvousměnný provoz (ranní 6:00-14:15, odpolední 14:15-22:30). Mzda po zapracování až 31 000 Kč. Další mzdový růst dle nabytých schopností. Příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie). 5 týdnůdovolené. Teplé jídlo na ranní i odpolední směně. Možnost využívat fyzioterapie. Příspěvek na dopravu. Výhodný telefonní tarif až pro 5 členů rodiny. Příspěvek na penzijní připojištění.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění