Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mezinárodní obchodník – balicí stroje

referenční číslo: 54023 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste obchodník tělem i duší a baví vás technické produkty? Pro našeho klienta se sídlem nedaleko Benešova hledáme zkušeného kandidáta na pozici obchodníka.
Vyhledávat nové obchodní příležitosti v Čechách i v zahraničí. Komunikovat s kolegy z výrobního závodu a hledat pro klienta to nejlepší řešení. Budovat dlouhodobé vztahy s klienty. Ve výrobním závodě musíte být pouze 1 - 2 dny v týdnu, jinak se jedná o práci v terénu, je tedy jedno, z jaké jste lokality, pokud jste ochotný cestovat.

Požadujeme

Máte prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici. Máte zkušenosti s B2B businessem. Jste technicky zaměřený - buď jste prodával technické produkty nebo máte například strojírenské vzdělání. Jste komunikativní, baví vás práce v terénu a budování vztahů se zákazníky. Bez problémů se domluvíte anglicky.

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. plat Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den Flexibilní pracovní doba Služební automobil i pro soukromé účely
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat