Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Metrolog (33. – 35.000 Kč)

referenční číslo: 50034 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro našeho klienta v centru Brna hledáme kandidáty na pozici Metrolog. Pokud máte zkušenosti s 3D měřícími stroji a víte, jak se nakládá s měřidly, a ještě k tomu hledáte zajímavou pracovní zkušenost, tak mi pošlete životopis a já se ozvu zpět!

Náplň práce

  • Hlavní náplň je kontrola vzorků odlitků a používání k tomu příslušných strojů a nástrojů
  • Měření na 3D CMM Mitutoyo se softwarem od Mitutoya a softwar GOM inspect od Zeiss
  • Programování strojů
  • Kontrola a vyhodnocování vzorků odlitků a předání k dalšímu zpracování
  • Vedení příslušné dokumentace, měrových protokolů
  • Měření dle požadavků zadavatele
  • Navrhování úprav dle metrologické analýzy
  • Navrhuje zlepšování systému řízení jakosti

Požadujeme

  • Min SOU technický směr
  • AJ na komunikativní úrovni (min B1)
  • Prokazatelná praxe na podobné pozici
  • Nutná znalost práce s 3D souřadnicovým strojem
  • Znalost CMM a GOM systému

Nabízíme

  • Mzda dle dosavadní praxe (od 33.000 Kč)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pravidelné bonusy, příspěvky
  • 25 dní dovolené
  • Pracoviště ve centru Brna
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Zajímavé výrobní prostředí ve stabilní firmě
  • Společenské firemní akce

Mzda: 33 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti